Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        19.03.2022 15:01:24
                                                                                           KlasykKlatka190322
===MUKS Junior Ochędzyn====================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: A           4.0km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-36      3-31      4-32      5-35    
  1 Jaroslaw Krzyzostanek          26.46  2.12/3    7.08/2    9.53/1*  18.51/1*  23.47/1*  26.46/1* 
                                          2.12/3    4.56/1*   2.45/2    8.58/1*   4.56/3    2.59/5  
  2 Milena Cegielka                26.59  2.01/1*   7.01/1*  10.06/2   19.33/2   24.31/2   26.59/2  
                                          2.01/1*   5.00/2    3.05/4    9.27/2    4.58/4    2.28/1* 
  3 Kacper Narozny                 27.15  2.05/2    8.38/4   10.37/3   20.04/3   24.35/3   27.15/3  
                                          2.05/2    6.33/4    1.59/1*   9.27/2    4.31/1*   2.40/4  
  4 Justyna Garczarek              31.27  3.24/7    8.34/3   11.25/4   22.11/4   27.29/4   31.27/4  
                                          3.24/7    5.10/3    2.51/3   10.46/4    5.18/5    3.58/8  
  5 Patrycja Krzyzostanek          34.15  2.39/5    9.25/5   13.16/6   25.14/5   31.37/5   34.15/5  
                                          2.39/5    6.46/5    3.51/6   11.58/5    6.23/7    2.38/3  
  6 Jakub Domagala                 35.10  2.36/4    9.44/6   12.59/5   26.21/6   32.34/6   35.10/6  
                                          2.36/4    7.08/6    3.15/5   13.22/6    6.13/6    2.36/2  
  7 Jakub Fronia                   39.40  2.46/6   12.48/7   17.38/7   31.17/7   35.52/7   39.40/7  
                                          2.46/6   10.02/8    4.50/8   13.39/7    4.35/2    3.48/7  
  8 Oliwia Zuczkowska              45.04  3.43/8   13.39/8   18.14/8   33.33/8   41.27/8   45.04/8  
                                          3.43/8    9.56/7    4.35/7   15.19/8    7.54/8    3.37/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: B           3.0km    0m 3k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-35    
  1 Konrad Cegielka                29.29  2.46/1*  13.11/1*  27.54/1*  29.29/1* 
                                          2.46/1*  10.25/1*  14.43/1*   1.35/1* 
  2 Andzelika Sucha                41.14  3.14/2   19.23/3   39.31/2   41.14/2  
                                          3.14/2   16.09/3   20.08/4    1.43/2  
  3 Konrad Domagala                46.17  3.50/3   19.20/2   42.42/3   46.17/3  
                                          3.50/3   15.30/2   23.22/5    3.35/4  
  4 Anna Korek                     49.15  5.13/4   26.30/4   45.16/4   49.15/4  
                                          5.13/4   21.17/4   18.46/3    3.59/5  
  5 Zuzanna Chalupka               50.09  5.26/5   29.38/5   47.55/5   50.09/5  
                                          5.26/5   24.12/5   18.17/2    2.14/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: C           1.8km    0m 3k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-33    
  1 Igor Walczak                   34.37  5.19/1*  18.41/2   30.01/2   34.37/1* 
                                          5.19/1*  13.22/2   11.20/2    4.36/2  
  2 Aleksander Stasik              34.38  5.24/3   18.38/1*  30.05/3   34.38/2  
                                          5.24/3   13.14/1*  11.27/4    4.33/1* 
  3 Ksawery Bartosik               41.14  5.20/2   24.58/3   36.14/4   41.14/3  
                                          5.20/2   19.38/6   11.16/1*   5.00/4  
  4 Marcel Stolarek                41.21  5.27/4   25.01/4   36.23/5   41.21/4  
                                          5.27/4   19.34/5   11.22/3    4.58/3  
  5 Barbara Walczak                44.18  7.00/6   26.14/5   39.17/6   44.18/5  
                                          7.00/6   19.14/4   13.03/5    5.01/5  
  6 Julia Ciesla                   44.24  7.07/7   26.14/5   39.23/7   44.24/6  
                                          7.07/7   19.07/3   13.09/6    5.01/5  
  7 Michal Chalupka                59.09  6.15/5        /    26.06/1*  59.09/7  
                                          6.15/5        /         /    33.03/7