Końcowe wyniki zawodów                                          19.03.2022 15:00:03
                                KlasykKlatka190322
===MUKS Junior Ochędzyn==============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: A           4.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Jaroslaw Krzyzostanek                         GRO            26.46  +      0.00
  2.Milena Cegielka                               GRO            26.59  +      0.13
  3.Kacper Narozny                                GOK            27.15  +      0.29
  4.Justyna Garczarek                             GRO            31.27  +      4.41
  5.Patrycja Krzyzostanek                         GRO            34.15  +      7.29
  6.Jakub Domagala                                GRO            35.10  +      8.24
  7.Jakub Fronia                                  GOK            39.40  +     12.54
  8.Oliwia Zuczkowska                             GOK            45.04  +     18.18
 
Końcowe wyniki zawodów: B           3.0km    0m 3k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Konrad Cegielka                               GOK            29.29  +      0.00
  2.Andzelika Sucha                               GRO            41.14  +     11.45
  3.Konrad Domagala                               GRO            46.17  +     16.48
  4.Anna Korek                                    GRO            49.15  +     19.46
  5.Zuzanna Chalupka                              GRO            50.09  +     20.40
 
Końcowe wyniki zawodów: C           1.8km    0m 3k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Igor Walczak                                  GRO            34.37  +      0.00
  2.Aleksander Stasik                             GOK            34.38  +      0.01
  3.Ksawery Bartosik                              GOK            41.14  +      6.37
  4.Marcel Stolarek                               GOK            41.21  +      6.44
  5.Barbara Walczak                               GRO            44.18  +      9.41
  6.Julia Ciesla                                  GRO            44.24  +      9.47
  7.Michal Chalupka                               GRO            59.09  +     24.32