Trzy puchary drużynowo zdobyte na Mistrzostwach Szkół woj. Łódzkiego!!!

Dobre wieści z występu naszych sportowców na Mistrzostwach Szkół  Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację 😉 !  W zawodach, w których udział wzięło 211 uczestników z kilkudziesięciu szkół województwa sukces odnieśli zawodnicy UKS “Gromu”  Sokolniki reprezentujący  szkołę podstawową w Sokolnikach zwyciężając i zdobywając Puchar w kategorii Szkół Podstawowych ;)!3 miejsce w tej samej kategorii zajęła szkoła w Niwiskach składająca się z zawodników UKS „GOK” Galewice 😉 !
Podobnie zawodnicy MUKS “Junior” w Ochędzynie zwyciężyli w kategorii Szkół Gimnazjalnych – reprezentując swoje Gimnazjum “Pod Starym Dębem” w Walichnowach ;)!
Na sukces drużynowy złożyły się wyniki indywidualne wszystkich startujących, a są one godne pochwały i uznania:
W kategorii K10 -brązowy medal zdobyła Oliwia Żuczkowska.
W kategorii K12 – srebrny medal zdobyła Patrycja Krzyżostanek, brązowy- Emilia Domagała, 4m. – Milena Cegiełka, 7m. Angelika Sucha;
W K14 – złoty medal zdobyła Klaudia  Mikołajczyk, srebrny – Sandra Strózik, 4m. –( miła niespodzianka!) Katarzyna Hodur;
W K16 – brązowy medal – Ewelina Herbeć, 4m. Maja Nogaj
W kategorii M10 – zwyciężył Kacper Narożny, brąz  zdobył Jakub Domagała, a 9 był Konrad Cegiełka.
W M12 –6m. zajął Kuba Dziubek, a 9m. Kacper Korek