Szczegóły wyjazdu na zawody do Łodzi 28 maja

Wyjazd w dniu 28 maja busem na Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do Łodzi do Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym, ul. Wycieczkowa 86. Zbiórka o godz. 7:50 pod szkołą w Sokolnikach.  Starty o 10.30 powrót około 16.00 (godzina może być trochę wcześniejsza lub trochę późniejsza). Na wyjazd warto zabrać ze sobą kanapki na drugie śniadanie i wodę do picia lub herbatę w termos. Nie zabieramy napojów gazowanych i chipsów.

Zabieramy rzeczy do biegania : chip, kompas, opisownik, badania sportowe (kto ma na stanie) koszulka klubowa, skarpetki, skarpety, leginsy/spodnie, buty do biegania, sprey na komary oraz dres klubowy i flagi klubowe na zakończenie.

Nie przewiduje się postojów na posiłek po drodze, natomiast w centrum zawodów możliwe, że będzie możliwość zakupienia jakiegoś świeżego ciastka lub przekąski. Dodatkowo po biegu każdy  zawodnik otrzyma pączka i napój 😉

Osoby, które mają problemy lokomocyjne proszę pamiętać o wzięciu tabletek na chorobę lokomocyjną oraz zabraniu awaryjnego woreczka.

Najmłodsi zawodnicy , którzy spacerują z opiekunem i nie mają jeszcze badań sportowych muszą posiadać zgodę na wyjazd od rodziców o treści:

___________________________________________________________________________________________________

„Wyrażam zgodę na wyjazd i udział w zawodach w dniu 28 maja w Łodzi na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w biegu na orientację mojego syna/córki………………………………………………………………..(imię i nazwisko)

                                                                                                            PODPIS RODZICA

__________________________________________________________________________________________________

Opiekunowie na czas wyjazdu:

Andrzej Domagała- tel. 609 309 922

Damian Cegiełka-tel. 721 974 666

Barbara Chwołka