Szczegóły wyjazdu na Puchar Wawelu

Wyjazd na Puchar Wawelu w środę 6 lipca o godz. 12.00 przy szkole w Sokolnikach. W dniu wyjazdu będziemy jechać prosto do centrum zawodów (pierwszy etap o 15.00)

Przejazd samochodami prywatnymi, dlatego zawodnicy mają posiadać zgody na przejazd o następującej treści:

—————————————————————————————————————————————-

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZEJAZD SAMOCHODEM PRYWATNYM MOJEGO SYNA /CÓRKI…………………………………………………………………………………………………….. (imię i nazwisko)

W TERMINIE 6-10 lipca na PUCHAR WAWELU oraz na START W ZAWODACH. W przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku nie będę wnosił względem kierowcy żadnych roszczeń prawno-finansowych.

…………………………………………………………………

(Podpis Rodzica / Opiekuna prawnego)

_________________________________________________________________________________________________

Nocleg w pokojach z łóżkami i pościelą w gospodarstwie agroturystycznym Małgorzata Kapral w Złotym Potoku, lodówka w każdym pokoju oraz niezbędne przybory takie jak szklanki i sztućce będą dostępne na miejscu, dlatego nie musimy ich zabierać.

Prawdopodobnie obiady będą zamawiane (decyzja o miejscu obiadów zostanie podjęta przez opiekunów już na miejscu lub po konsultacji z zawodnikami).

Śniadania i kolację: we własnym zakresie, dlatego zabieramy swoje produkty. Konserwy,  chlebek, dżemik, herbatę , małe masełko (?), cukier (będzie można schować produkty w lodówce ale dopiero wieczorem – proszę pamiętać, że na nocleg jedziemy dopiero po pierwszym biegu, dlatego należy unikać produktów, które przy upale w samochodzie mogą się zepsuć, ewentualnie warto pomyśleć o jakiejś jednorazowej torbie termicznej).

Zawody trwają 5 dni, dlatego należy mieć niezbędny sprzęt sportowy na ten okres: chip, kompas, opisownik, badania sportowe, 2 komplety stroju do biegania, koszulka, leginsy, skarpety, skarpetki, cieplejsza bluza na rozgrzewkę, kurtka przeciwdeszczowa, CZAPKA Z DASZKIEM (na biegi po terenie odkrytym w przypadku upałów, aby chronić się przed udarem słonecznym!), buty do biegania  (najlepiej z agresywnym bieżnikiem – zawody są w terenie górzystym, w przypadku deszczu może być ślisko na zboczach), flaga klubowa, namiot klubowy.

Przybory toaletowe, klapki pod prysznic, ręcznik, mydło/szampon/szczoteczka, pasta do zębów.

Pozostałe: ubrania po biegu: cieplejsza bluza i spodnie (chociaż jedne), sprey na komary, krem przeciwsłoneczny (dla osób które potrzebują).

Wszystkie szczegóły dotyczące godzin startów są dostępne na stronie zawodów pod linkiem:

http://wawelcup.pl/pl/

PAKUJEMY SIĘ W MIĘKKIE TORBY i jak najmniejsze, ze względu na przejazd samochodami osobowymi ilość miejsca ograniczona!

ŁĄCZNE KOSZTY WYJAZDU:

Opłata startowa – pokrywa klub

NOCLEG – 4*50zł=200zł

OBIADY (każdy płaci sam) – około 25-30zł *4dni=100-120 zł

TRANSPORT (w zależności od samochodu i spalania i przejechanych km) – około 50-80 zł 

Każdy zawodnik powinien posiadać kwotę 400 zł + kieszonkowe na lody lub inne drobne wydatki

Opiekunowie na czas wyjazdu:

tr. Jarosław Krzyżostanek – 660 496 917

Andrzej Domagała – 609 309 922

Anna Korek – 606 177 282