Najmłodsi na podium Pucharu Najmłodszych!

W dniach 31 maja – 2 czerwca w Sycowie zostały rozegrane najważniejsze krajowe zawody w biegu na orientację dla zawodników do 14 roku życia 🙂 Nasza reprezentacja wraca z wydarzenia z sukcesami wśród najmłodszych zawodników ! 🙂 Pierwszego dnia został rozegrany bieg sprinterski w Parku w Sycowie. Na zawodników czekały szybkie trasy przy ładnej majowej pogodzie. W kategorii K10N wygrała Hanna Wróbel 🙂 W kategorii M10N tuż za podium na 4 miejscu uplasował się Oliwier Domagała 🙂 ! Wśród kategorii sportowych w M13 na 16 miejscu uplasował się Konrad Domagała. W zawodach towarzyszących na wyróżnienie zasługuje 4 miejsce Julii Mieszały na trasie „krótkiej”.

Drugi dzień to wymagający technicznie bieg klasyczny w arboretum leśnym w Stradomii. Tego dnia wyniki naszych zawodników to 3 miejsce w K10N Alicji Ertel. W M10N na tym samym-3 miejscu zmagania zakończył Wojciech Kowalczyk. Na 5 miejscu uplasował się Oliwier Domagała 🙂 Wśród kategorii sportowych w M11 13 miejsce zajął Antoni Brożyna, a w M13 na 22 miejscu zmagania zakończył Konrad Domagała. W zawodach towarzyszących na trasie krótkiej na wyróżnienie zasługuje 6 miejsce Julii Mieszały, 7 Krystyny Rudej-Ertel oraz 9 Barbary Chwołki, a na trasie długiej 8 miejsce Konrada Cegiełki, 10 Jakuba Domagały i 11 Jacka Ertela 🙂

Całej naszej reprezentacji gratulujemy osiągniętych wyników :)!