Medal i dobre wyniki na Mistrzostwach Młodzików w Lublinie!

W dniach 28-29 września w Lublinie nasi reprezentanci startowali w Mistrzostwach Młodzików w biegu na orientację, gdzie rywalizowali w trzech biegach. Srebrny medal na dystansie klasycznym zdobyła Patrycja Krzyżostanek! Wysokie 6 miejsce zajął Kacper Narożny. W sprincie po dobrym biegu 6 miejsce zajęła Emilia Domagała i  z niewielką stratą do medalu 4 miejsce zajęła sztafeta dziewczyn w składzie Milena Cegiełka, Emilia Domagała, Patrycja Krzyżostanek! 🙂

Ale po kolei! 😉

Pierwszym biegiem na Mistrzostwach był bieg sprinterski. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się szczególnie zawodniczki i tutaj miejsce dyplomowe , czyli 6 uzyskała Emilia Domagała! 😉 Pozostała zawodniczki uplasowały się na:

24 miejsce-Jakub Domagała

Tego samego dnia został rozegrany bieg sztafetowy, w którym nasze sztafety spisały się bardzo dobrze:

Pierwsza sztafeta zawodniczek w składzie (Milena Cegiełka, Emilia Domagała, Patrycja Krzyżostanek) zajęła 4 miejsce! Tylko minimalnie ustępując trzeciej medalowej sztafecie.

Druga sztafeta zawodniczek w składzie (Marika Jarczak, Oliwia Żuczkowska, Nikola Kiełbik) zajęła 8 miejsce, podobnie sztafeta zawodników w składzie (Kacper Narożny, Mikołaj Hryciuk, Jakub Fronia) także uplasowała się na 8 lokacie 😉

Ostatnim biegiem na Mistrzostwach był bieg klasyczny. Tutaj swoje umiejętności w pełni pokazała Patrycja Krzyżostanek zajmując 2 miejsce, ale i pozostałe dziewczyny spisały się bardzo dobrze!