JUBILEUSZ 25-lecia MUKS Junior w Ochędzynie

W dniu 28 kwietnia br. podczas XLVII sesji Rady Gminy Sokolniki odbyła się uroczystość 25-lecia działalności Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Junior” w Ochędzynie.

Po przedstawieniu kilkuminutowego filmiku wprowadzającego w tematykę biegów na orientację głos zabrał Wójt Gminy Sokolniki – Sylwester Skrzypek – „Jubileusz Klubu Sportowego „Junior” w Ochędzynie to wielkie i ważne wydarzenie w gminie Sokolniki. Uroczystości jubileuszowe są zawsze dobrą okazją do refleksji nad dotychczasowymi osiągnięciami i planowanymi działaniami. Jest to także czas wzruszających spotkań po latach, kiedy pamięci wraca się do tych wszystkich, których praca i ofiarność tworzyły dorobek Klubu”.
Po wręczeniu listu gratulacyjnego oraz statuetki głos zabrał Pan Adam Śliwakowski – Honorowy Obywatel Gminy Sokolniki – Prezes MUKS „Junior” w Ochędzynie przybliżając historię klubu. Obecnym na uroczystości zaproszonym gościom – prężnie działającym członkom – wręczono upominki (puchary, odznaki) oraz wyrazy uznania.
Dziękujemy wszystkim Państwu obecnym na uroczystości.

Pełna relacja zdjęciowa z wydarzenia jest dostępna na stronie Gminy Sokolniki pod artykułem:

https://www.sokolniki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4321:25-lecie-muks-junior-w-ochedzynie&catid=109&Itemid=987

Treść artykułu jest własnością Gminy Sokolniki i pochodzi ze strony: www.sokolniki.pl