Końcowe wyniki zawodów                                          02.06.2022 22:14:18
                            Dzien_dziecka_w ochedzynie
===MUKS Junior Ochędzyn==============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: A           0.9km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kacper Narozny                                                4.10  +      0.00
  2.Mikolaj Hryciuk                                               4.41  +      0.31
  3.Jakub Domagala                                                4.45  +      0.35
  4.Jakub Glinski                                                 5.29  +      1.19
  5.Andrzej Domagala                                              5.35  +      1.25
  6.Paulina Glinska                                               5.52  +      1.42
  7.Oliwia Zuczkowska                                             6.27  +      2.17
  8.Hania Pietras                                                 6.37  +      2.27
  9.Martynka Kaleta                                               6.56  +      2.46
 10.Julia Mieszala                                                7.14  +      3.04
 11.Wiktoria Hryciuk                                              8.16  +      4.06
 12.Wiktoria R                                                    8.31  +      4.21
 13.Konrad Cegielka                                               8.34  +      4.24
 14.Alex Lerka.                                                   8.42  +      4.32
 15.Julia Sugula                                                  9.45  +      5.35
 16.Lena Misiak                                                  10.29  +      6.19
 17.Zuzia Sulej                                                  10.33  +      6.23
 18.Roksana Wojtowicz                                            12.34  +      8.24
 
Końcowe wyniki zawodów: B           4.8km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Oliwier Ciesla                                                3.27  +      0.00
  2.Ola Kacala                                                    5.25  +      1.58
  3.Borys Ignasiak                                                5.30  +      2.03
  4.Nadia Lerka                                                   5.48  +      2.21
  5.Alex Lerka                                                    6.58  +      3.31
  6.Igor Gasztych                                                 7.41  +      4.14
  7.Iwona Glinska                                                 8.28  +      5.01
  8.Zuzia K. Kinga Z.                                            10.42  +      7.15
  9.Agata i Oskar Gasztych                                       12.09  +      8.42
 10.Nikodem Nowodka                                              12.20  +      8.53
 11.Aleksander W. Oskar R.                                       12.54  +      9.27
 12.Wiktoria Romaniak                                            18.42  +     15.15
 
Końcowe wyniki zawodów: C           0.5km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sebastian Bachorski                                           2.27  +      0.00
  2.Natalia Biskupska                                             2.42  +      0.15
  3.Igor Gasztych                                                 2.50  +      0.23
  4.Weronika C. i Wiktoria                                        3.01  +      0.34
  5.Marta Stefaniak                                               3.14  +      0.47
  6.Ola i Hania Kacala                                            3.21  +      0.54
  6.Mikolaj Polanski                                              3.21  +      0.54
  8.Misiewicz Blanka                                              3.22  +      0.55
  9.Marysia K. Wiktoria M.                                        3.34  +      1.07
 10.Michal Stefaniak                                              3.35  +      1.08
 11.Mikolaj Sobota                                                3.58  +      1.31
 12.Karolina i Klaudia                                            4.02  +      1.35
 13.Julia Roks, Wiki, Zuza                                        4.23  +      1.56
 14.Gasztych Agata i Oskar                                        4.46  +      2.19
 15.Brozyna Tomasz i Dawid                                        4.56  +      2.29
 16.Artur rostik, max                                             5.15  +      2.48
 16.Mikolaj i Anaztazja Dawid                                     5.15  +      2.48
 18.Alex L. Wiktor I.                                             5.22  +      2.55