Końcowe wyniki zawodów                                              2016-06-11 14:04:42
                          Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski=============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Zawada Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K30 03659       21.24  +      0.00
  2.Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K30 03190       25.45  +      4.21
  3.Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K30 03651       25.51  +      4.27
  4.Fikus Oliwia             UKS GOK Galewice     E73             27.23  +      5.59
  5.Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70             32.52  +     11.28
  6.Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70             33.08  +     11.44
  7.Biskupska Julia          WKS Wawel Kraków     K30 03646       33.59  +     12.35
  8.Kiełbik  Nikola          UKS Grom Sokolniki   E11             36.41  +     15.17
  9.Stasiak Aleksandra       UKS GOK Galewice     E73             39.19  +     17.55
 10.Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70             40.50  +     19.26
 11.Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E73             42.39  +     21.15
 12.Konat Malwina            UKS GOK Galewice     E73             48.58  +     27.34
 13.Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E11             50.11  +     28.47
 14.Mania Roksana            MUKS Junior Ochędzyn E70             55.26  +     34.02
 15.Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70             57.22  +     35.58
    Cygan  Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.4km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Julia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03047       25.29  +      0.00
  2.Królikiewicz Hanna       WKS Wawel Kraków     K30 03191       30.43  +      5.14
  3.Płonka Maja              SP Siemianice        SPS             35.46  +     10.17
  4.Krzyżostanek Patrycja    UKS Grom Sokolniki   E11             47.47  +     22.18
  5.Sucha Andzelika          UKS Grom Sokolniki   E11             48.15  +     22.46
  6.Domagała  Emilia         UKS Grom Sokolniki   E11             53.52  +     28.23
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         4.9km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słońska Zofia            WKS Wawel Kraków     K30 03191       44.24  +      0.00
  2.Block Amelia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02132       45.33  +      1.09
  3.Mikołajczyk Klaudia      MUKS Junior Ochędzyn E70             52.00  +      7.36
  4.Wójcik Natalia           WKS Wawel Kraków     K30 02992       53.16  +      8.52
  5.Berlińska Paulina        UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03503       61.18  +     16.54
  6.Gielec Zuzanna           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03046       65.37  +     21.13
  7.Zawada Oliwia            WKS Wawel Kraków     K30 02662       67.34  +     23.10
  8.Strózik Sandra           MUKS Junior Ochędzyn E70             69.21  +     24.57
  9.Hasiura Anna             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02999       70.41  +     26.17
 10.Gola Martyna             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03048       73.35  +     29.11
 11.Doreń Wiktoria           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             74.50  +     30.26
 12.Herbeć Ewelina           MUKS Junior Ochędzyn E70             78.06  +     33.42
 13.Dziubek Katarzyna        MUKS Junior Ochędzyn E70             96.45  +     52.21
 14.Kubiœ Julia              UKS GOK Galewice     E73             99.47  +     55.23
 15.Pregiel Karolina         Gimnazjum w Opatowie GIO            101.22  +     56.58
 16.Pregiel Daria            Gimnazjum w Opatowie GIO            118.51  +     74.27
 17.Andrzejewska Michalina   SP Siemianice        SPS            133.58  +     89.34
    Nogaj Maja               MUKS Junior Ochędzyn E70         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         5.8km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Proga Agnieszka          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02759       56.39  +      0.00
  2.Łuczak Anita             MUKS Junior Ochędzyn E70             85.13  +     28.34
  3.Płóciennik  Maria        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02960       97.14  +     40.35
    Jerczyńska Danuta        Gimnazjum w Opatowie GIO         NKl               
    Krzywańska Monika        Gimnazjum w Opatowie GIO         NKl               
    Rachel Weronika          Gimnazjum w Opatowie GIO         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18-21      6.4km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70             53.05  +      0.00
  2.Wiercińska Anna          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02670      104.29  +     51.24
    Wiecha Dominika          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02838   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.0km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Nina             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03248       53.01  +      0.00
  2.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71             53.32  +      0.31
  3.Mazurkiewicz Jolanta     UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 00420       56.39  +      3.38
  4.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03220       56.47  +      3.46
  5.Słońska Bogusława        WKS Wawel Kraków     K30 03655       68.44  +     15.43
  6.Morawska Małgorzata      UKS Orientuœ ŁódŸ    E75            108.17  +     55.16
 
Końcowe wyniki zawodów: KMopen      2.4km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotrowska Małgorzata i MikaUKS Orientuœ ŁódŸ    E75             22.00  +      0.00
  2.Bystra Jolanta           MUKS Junior Ochędzyn E70             37.25  +     15.25
  3.Bystry Marek             MUKS Junior Ochędzyn E70             37.31  +     15.31
    Herbeć Magdalena         Indywidualnie        IND         DNF               
    Jarczak Paulina          Indywidualnie        IND         DNF               
    Jarczak Daniel           Indywidualnie        IND         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.0km    0m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71             17.24  +      0.00
  2.Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E73             25.14  +      7.50
  3.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03711       25.26  +      8.02
  4.Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E73             25.57  +      8.33
  5.Tarnowski Przemysław     WKS Wawel Kraków     K30             26.03  +      8.39
  6.Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11             36.17  +     18.53
  7.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03712       39.20  +     21.56
  8.Strózik Tomasz           MUKS Junior Ochędzyn E70             42.50  +     25.26
  9.Ciszewski Patryk         UKS GOK Galewice     E73             44.50  +     27.26
 10.Grzesiak Jakub           SP Siemianice        SPS             49.04  +     31.40
 11.Stefaniak Mikołaj        UKS Grom Sokolniki   E11             60.56  +     43.32
 12.Wojciech Igor            MUKS Junior Ochędzyn E70             63.18  +     45.54
    Romaniak Dawid           MUKS Junior Ochędzyn E70         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.6km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Małecki  Marcel          MUKS Junior Ochędzyn E70             21.39  +      0.00
  2.Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K30 03200       24.57  +      3.18
  3.Wójcik Paweł             WKS Wawel Kraków     K30 02991       31.48  +     10.09
  4.Konat Michał             UKS GOK Galewice     E73             35.02  +     13.23
  5.Malik Patryk             UKS Grom Sokolniki   E11             36.05  +     14.26
  6.Dziubek Jakub            MUKS Junior Ochędzyn E70             36.45  +     15.06
  7.Ertel Jacek              ZS w Baranowie       ZSB             38.03  +     16.24
  8.Strózik Szymon           MUKS Junior Ochędzyn E70             39.17  +     17.38
  9.Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E11             41.40  +     20.01
 10.Każmierski Oliwier       MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03703       45.08  +     23.29
 11.Gasiorowski Bartłomiej   MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03548       51.33  +     29.54
 12.Puchalski Kacper         ZS w Baranowie       ZSB             52.48  +     31.09
 13.Gliński Jakub            ZS w Baranowie       ZSB             61.36  +     39.57
 14.Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E11             67.39  +     46.00
    Luter Michał             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 03550   NKl               
    Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E11         NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         4.5km    0m 10k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02837       36.50  +      0.00
  2.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71 02653       39.29  +      2.39
  3.Bartos Zbigniew          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02127       42.05  +      5.15
  4.Salwiński Jan            WKS Wawel Kraków     K30 02615       42.48  +      5.58
  5.Mania Damian             MUKS Junior Ochędzyn E70             44.38  +      7.48
  6.Granek Patryk            UKS Grom Sokolniki   E11 02824       46.59  +     10.09
  7.Gondek Jan               WKS Wawel Kraków     K30             47.55  +     11.05
  8.Lisiak Adam              UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03049       49.16  +     12.26
  9.Wróbel Szymon            Gimnazjum w Opatowie GIO             62.00  +     25.10
 10.Popłonyk  Mateusz        Gimnazjum w Opatowie GIO             62.08  +     25.18
 11.Ciszewski  Konrad        UKS GOK Galewice     E73             75.48  +     38.58
 12.Durlej Krystian          SP Siemianice        SPS             85.43  +     48.53
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         6.0km    0m 12k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartos Grzegorz          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02127       45.33  +      0.00
  2.Tłokiński Jakub          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02133       53.12  +      7.39
  3.Chmielecki Aleksander    UKS Grom Sokolniki   E11 02545       53.48  +      8.15
  4.Musiała  Hubert          UKS Grom Sokolniki   E11 02541       58.13  +     12.40
  5.Łuczak Damian            MUKS Junior Ochędzyn E70             58.39  +     13.06
  6.Olasik Roman             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02639       61.27  +     15.54
  7.Stanikowski Eryk         Gimnazjum w Opatowie GIO             62.53  +     17.20
  8.Szefer Hubert            Gimnazjum w Opatowie GIO             64.21  +     18.48
  9.Mania  Patryk            MUKS Junior Ochędzyn E70             65.32  +     19.59
 10.Gibek Bartosz            Gimnazjum w Opatowie GIO             73.43  +     28.10
 11.Gasztych Damian          MUKS Junior Ochędzyn E70            102.25  +     56.52
    Deszcz Michał            MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02637   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18-21      8.2km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Żuraw Wiktor             UKS Grom Sokolniki   E11 02543       51.09  +      0.00
  2.Deredos Bruno            UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02839       62.08  +     10.59
  3.Musiała  Bartosz         UKS Grom Sokolniki   E11 02544       70.40  +     19.31
  4.Okoń Przemysław          MUKS Junior Ochędzyn E70             92.51  +     41.42
  5.Cłapka Paweł             MUKS Junior Ochędzyn E70            110.37  +     59.28
    Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70         NKl               
    Pochroń Marcin           MUKS Junior Ochędzyn E70         NKl               
    Gasztych Piotr           MUKS Junior Ochędzyn E70         DNF               
    Rejniak Mateusz          MUKS Junior Ochędzyn E70         DNF               
    Rejniak Maciej           MUKS Junior Ochędzyn E70         DNF               
    Chmielecki Adam          UKS Grom Sokolniki   E11 02546   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35-40      6.6km    0m 13k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Robert       UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03001       52.56  +      0.00
  2.Lisiak Paweł             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03251       59.59  +      7.03
  3.Ertel Radosław           LZD Siemianice       LZD             62.54  +      9.58
  4.Rzeńca Piotr             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 02438       63.44  +     10.48
  5.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71             64.06  +     11.10
  6.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03294       64.35  +     11.39
  7.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02638       70.07  +     17.11
  8.Tłokiński Adam           MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 02835       85.44  +     32.48
 
Końcowe wyniki zawodów: M55+        4.9km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Andrzej          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 03247       49.39  +      0.00
  2.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01105       55.25  +      5.46
  3.Paszyński Józef          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 00383       55.59  +      6.20
  4.Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17 01982       57.01  +      7.22
  5.Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuœ ŁódŸ    E75 00367       61.23  +     11.44
 
Końcowe wyniki zawodów: Rodz        2.0km    0m 5k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janik Natalia            Indywidualnie        IND             38.33  +      0.00
  2.Cegiełka Konrad          Indywidualnie        IND             38.38  +      0.05
  2.Janik Patrycja           Indywidualnie        IND             38.38  +      0.05