Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                2016-06-11 14:07:52
                                                               Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        2.0km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-33      3-44      4-46      5-99    
  1 Zawada Zuzanna                 21.24  5.35/2    7.13/2   12.55/1*  17.07/1*  21.13/1*  21.24/1* 
    WKS Wawel Kraków                      5.35/2    1.38/3    5.42/1*   4.12/3    4.06/4    0.11/1* 
  2 Słońska Antonina               25.45  9.04/7   11.07/7   17.36/3   21.53/3   25.33/2   25.45/2  
    WKS Wawel Kraków                      9.04/7    2.03/5    6.29/4    4.17/4    3.40/3    0.12/3  
  3 Niessner Pola                  25.51  4.45/1*   6.11/1*  19.16/6   22.31/4   25.40/3   25.51/3  
    WKS Wawel Kraków                      4.45/1*   1.26/1*  13.05/11   3.15/1*   3.09/1*   0.11/1* 
  4 Fikus Oliwia                   27.23  7.55/5    9.35/4   16.01/2   21.18/2   27.11/4   27.23/4  
    UKS GOK Galewice                      7.55/5    1.40/4    6.26/3    5.17/8    5.53/6    0.12/3  
  5 Herbeć Anna                    32.52  9.36/10  12.47/10  19.54/8   25.03/6   32.38/5   32.52/5  
    MUKS Junior Ochędzyn                  9.36/10   3.11/12   7.07/6    5.09/7    7.35/9    0.14/10 
  6 Piekielna Maja                 33.08  7.58/6   10.35/6   18.29/4   25.48/7   32.52/6   33.08/6  
    MUKS Junior Ochędzyn                  7.58/6    2.37/9    7.54/8    7.19/10   7.04/8    0.16/13 
  7 Biskupska Julia                33.59  5.41/3    7.16/3   24.38/10  29.39/8   33.47/7   33.59/7  
    WKS Wawel Kraków                      5.41/3    1.35/2   17.22/12   5.01/5    4.08/5    0.12/3  
  8 Kiełbik  Nikola                36.41 11.20/14  14.39/13  22.15/9   30.11/10  36.28/8   36.41/8  
    UKS Grom Sokolniki                   11.20/14   3.19/13   7.36/7    7.56/11   6.17/7    0.13/6  
  9 Stasiak Aleksandra             39.19  9.17/8   13.05/11  19.44/7   29.59/9   38.58/9   39.19/9  
    UKS GOK Galewice                      9.17/8    3.48/14   6.39/5   10.15/14   8.59/11   0.21/15 
 10 Kukawska Julia                 40.50 10.11/13  13.18/12  25.57/11  31.39/11  40.32/10  40.50/10 
    MUKS Junior Ochędzyn                 10.11/13   3.07/11  12.39/10   5.42/9    8.53/10   0.18/14 
 11 Cegiełka Milena                42.39 10.04/12  12.22/9   35.22/14  39.14/13  42.26/11  42.39/11 
    UKS GOK Galewice                     10.04/12   2.18/6   23.00/15   3.52/2    3.12/2    0.13/6  
 12 Konat Malwina                  48.58  7.22/4    9.51/5   28.50/12  39.10/12  48.45/12  48.58/12 
    UKS GOK Galewice                      7.22/4    2.29/8   18.59/13  10.20/15   9.35/12   0.13/6  
 13 Malik Wiktoria                 50.11  9.33/9   12.15/8   18.33/5   23.40/5   49.57/13  50.11/13 
    UKS Grom Sokolniki                    9.33/9    2.42/10   6.18/2    5.07/6   26.17/15   0.14/10 
 14 Mania Roksana                  55.26 22.33/15  24.55/15  33.49/13  43.17/14  55.11/14  55.26/14 
    MUKS Junior Ochędzyn                 22.33/15   2.22/7    8.54/9    9.28/12  11.54/14   0.15/12 
 15 Jarczak Marika                 57.22  9.41/11  16.47/14  35.46/15  45.22/15  57.09/15  57.22/15 
    MUKS Junior Ochędzyn                  9.41/11   7.06/15  18.59/13   9.36/13  11.47/13   0.13/6  
    Cygan  Julia               DNF            /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn                      /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.4km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-33      3-49      4-44      5-46      6-41      7-43      8-99    
  1 Gielec Julia                   25.29  6.03/1*   8.52/1*  12.03/1*  15.38/1*  18.36/1*  21.43/1*  24.38/1*  25.18/1*  25.29/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.03/1*   2.49/3    3.11/1*   3.35/2    2.58/1*   3.07/1*   2.55/1*   0.40/1*   0.11/2  
  2 Królikiewicz Hanna             30.43  6.40/2    8.56/2   13.24/2   18.27/2   22.40/2   26.29/2   29.44/2   30.30/2   30.43/2  
    WKS Wawel Kraków                      6.40/2    2.16/2    4.28/4    5.03/6    4.13/3    3.49/2    3.15/3    0.46/2    0.13/6  
  3 Płonka Maja                    35.46 11.06/5   13.09/4   17.14/3   21.03/3   25.02/3   31.13/3   34.15/3   35.34/3   35.46/3  
    SP Siemianice                        11.06/5    2.03/1*   4.05/2    3.49/3    3.59/2    6.11/6    3.02/2    1.19/6    0.12/4  
  4 Krzyżostanek Patrycja          47.47  7.48/4   10.39/3   27.29/4   32.23/4   37.17/4   42.09/4   46.34/4   47.36/4   47.47/4  
    UKS Grom Sokolniki                    7.48/4    2.51/4   16.50/6    4.54/5    4.54/5    4.52/3    4.25/6    1.02/4    0.11/2  
  5 Sucha Andzelika                48.15 11.34/6   14.50/5   29.19/5   33.16/5   37.30/5   43.28/5   47.00/5   48.03/5   48.15/5  
    UKS Grom Sokolniki                   11.34/6    3.16/5   14.29/5    3.57/4    4.14/4    5.58/5    3.32/4    1.03/5    0.12/4  
  6 Domagała  Emilia               53.52  7.42/3   30.43/6   34.59/6   38.18/6   43.43/6   49.19/6   52.52/6   53.42/6   53.52/6  
    UKS Grom Sokolniki                    7.42/3   23.01/6    4.16/3    3.19/1*   5.25/6    5.36/4    3.33/5    0.50/3    0.10/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         4.9km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-40      3-36      4-35      5-34      6-38      7-49      8-31      9-41     10-43     11-99    
  1 Słońska Zofia                  44.24  7.30/6   11.04/5   15.15/3   22.56/2   27.19/2   32.41/2   34.28/2   39.13/1*  41.36/1*  43.36/1*  44.13/1*  44.24/1* 
    WKS Wawel Kraków                      7.30/6    3.34/2    4.11/2    7.41/2    4.23/1*   5.22/2    1.47/1*   4.45/1*   2.23/2    2.00/3    0.37/3    0.11/9  
  2 Block Amelia                   45.33  7.03/5   10.21/3   14.14/1*  21.35/1*  26.09/1*  30.45/1*  33.31/1*  40.35/2   42.53/2   44.46/2   45.23/2   45.33/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     7.03/5    3.18/1*   3.53/1*   7.21/1*   4.34/2    4.36/1*   2.46/2    7.04/6    2.18/1*   1.53/1*   0.37/3    0.10/3  
  3 Mikołajczyk Klaudia            52.00  6.38/3   11.00/4   15.24/4   24.37/3   30.14/3   35.44/3   40.42/3   45.39/3   48.40/3   51.08/3   51.51/3   52.00/3  
    MUKS Junior Ochędzyn                  6.38/3    4.22/6    4.24/3    9.13/5    5.37/4    5.30/4    4.58/12   4.57/2    3.01/6    2.28/4    0.43/9    0.09/1* 
  4 Wójcik Natalia                 53.16  5.54/1*  10.05/2   14.53/2   27.37/4   32.25/4   37.52/4   42.51/4   48.04/4   50.32/4   52.30/4   53.06/4   53.16/4  
    WKS Wawel Kraków                      5.54/1*   4.11/4    4.48/4   12.44/8    4.48/3    5.27/3    4.59/13   5.13/4    2.28/4    1.58/2    0.36/2    0.10/3  
  5 Berlińska Paulina              61.18  6.46/4   11.41/6   17.39/6   30.39/8   36.23/6   42.35/5   45.33/5   53.26/5   57.46/5   60.29/5   61.08/5   61.18/5  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.46/4    4.55/9    5.58/8   13.00/11   5.44/5    6.12/5    2.58/6    7.53/8    4.20/12   2.43/9    0.39/5    0.10/3  
  6 Gielec Zuzanna                 65.37  6.17/2   10.00/1*  15.25/5   29.42/5   35.30/5   44.09/6   54.42/8   59.41/6   62.06/6   64.38/6   65.28/6   65.37/6  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.17/2    3.43/3    5.25/5   14.17/14   5.48/6    8.39/8   10.33/15   4.59/3    2.25/3    2.32/5    0.50/11   0.09/1* 
  7 Zawada Oliwia                  67.34  9.54/10  15.41/9   21.30/9   30.19/6   38.07/7   48.11/8   51.29/6   60.41/7   64.15/7   66.50/7   67.24/7   67.34/7  
    WKS Wawel Kraków                      9.54/10   5.47/11   5.49/6    8.49/4    7.48/9   10.04/13   3.18/10   9.12/11   3.34/10   2.35/6    0.34/1*   0.10/3  
  8 Strózik Sandra                 69.21  9.35/9   13.51/8   20.38/8   32.31/9   38.26/8   45.32/7   56.01/9   62.55/8   65.43/8   68.20/8   69.10/8   69.21/8  
    MUKS Junior Ochędzyn                  9.35/9    4.16/5    6.47/12  11.53/7    5.55/7    7.06/7   10.29/14   6.54/5    2.48/5    2.37/8    0.50/11   0.11/9  
  9 Hasiura Anna                   70.41 14.13/13  18.40/11  24.32/11  33.16/10  41.10/9   51.07/9   54.32/7   63.56/9   67.16/9   69.51/9   70.30/9   70.41/9  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                  14.13/13   4.27/7    5.52/7    8.44/3    7.54/11   9.57/12   3.25/11   9.24/14   3.20/7    2.35/6    0.39/5    0.11/9  
 10 Gola Martyna                   73.35  8.23/7   13.39/7   20.03/7   30.33/7   48.25/12  54.53/11  57.43/11  65.31/10  69.48/10  72.36/10  73.22/10  73.35/10 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     8.23/7    5.16/10   6.24/11  10.30/6   17.52/17   6.28/6    2.50/3    7.48/7    4.17/11   2.48/10   0.46/10   0.13/13 
 11 Doreń Wiktoria                 74.50  9.14/8   17.31/10  23.33/10  36.26/11  44.24/10  54.40/10  57.36/10  66.48/11  70.20/11  73.45/11  74.40/11  74.50/11 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     9.14/8    8.17/15   6.02/10  12.53/9    7.58/12  10.16/14   2.56/5    9.12/11   3.32/9    3.25/14   0.55/13   0.10/3  
 12 Herbeć Ewelina                 78.06 13.38/12  19.37/12  26.35/12  39.29/12  47.22/11  57.42/12  60.34/12  69.53/12  73.19/12  76.42/12  77.56/12  78.06/12 
    MUKS Junior Ochędzyn                 13.38/12   5.59/12   6.58/13  12.54/10   7.53/10  10.20/15   2.52/4    9.19/13   3.26/8    3.23/13   1.14/17   0.10/3  
 13 Dziubek Katarzyna              96.45 21.51/16  26.43/14  32.43/14  45.47/14  52.26/13  64.13/13  77.00/14  85.59/13  90.59/13  95.24/13  96.30/13  96.45/13 
    MUKS Junior Ochędzyn                 21.51/16   4.52/8    6.00/9   13.04/12   6.39/8   11.47/17  12.47/17   8.59/9    5.00/13   4.25/16   1.06/15   0.15/16 
 14 Kubiœ Julia                    99.47 12.54/11  21.13/13  30.17/13  45.23/13  55.25/14  67.09/14  79.52/15  88.51/14  93.55/14  98.22/14  99.31/14  99.47/14 
    UKS GOK Galewice                     12.54/11   8.19/16   9.04/16  15.06/15  10.02/16  11.44/16  12.43/16   8.59/9    5.04/14   4.27/17   1.09/16   0.16/17 
 15 Pregiel Karolina              101.22 20.44/14  27.14/15  37.10/15  50.52/15  60.52/15  70.18/15  73.26/13  91.41/15  96.49/15 100.14/15 101.09/15 101.22/15 
    Gimnazjum w Opatowie                 20.44/14   6.30/13   9.56/17  13.42/13  10.00/15   9.26/9    3.08/8   18.15/17   5.08/15   3.25/14   0.55/13   0.13/13 
 16 Pregiel Daria                 118.51 20.55/15  32.18/16  40.21/16  68.55/16  78.46/16  88.21/16  91.23/16 109.31/16 114.43/16 118.00/16 118.39/16 118.51/16 
    Gimnazjum w Opatowie                 20.55/15  11.23/17   8.03/15  28.34/17   9.51/13   9.35/11   3.02/7   18.08/15   5.12/16   3.17/11   0.39/5    0.12/12 
 17 Andrzejewska Michalina        133.58 39.42/17  47.25/17  55.18/17  83.49/17  93.44/17 103.16/17 106.24/17 124.33/17 129.45/17 133.03/17 133.44/17 133.58/17 
    SP Siemianice                        39.42/17   7.43/14   7.53/14  28.31/16   9.55/14   9.32/10   3.08/8   18.09/16   5.12/16   3.18/12   0.41/8    0.14/15 
    Nogaj Maja                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         5.8km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-44      3-32      4-37      5-39      6-36      7-40      8-31      9-41     10-43     11-99    
  1 Proga Agnieszka                56.39  4.00/1*   9.41/1*  15.22/1*  24.26/1*  26.55/1*  36.01/1*  41.05/1*  50.13/1*  53.20/1*  55.50/1*  56.30/1*  56.39/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.00/1*   5.41/1*   5.41/1*   9.04/1*   2.29/1*   9.06/1*   5.04/1*   9.08/1*   3.07/1*   2.30/1*   0.40/1*   0.09/1* 
  2 Łuczak Anita                   85.13  4.50/2   14.44/2   22.06/2   34.39/2   40.06/2   55.11/2   61.53/2   75.58/2   80.25/2   84.15/2   85.03/2   85.13/2  
    MUKS Junior Ochędzyn                  4.50/2    9.54/2    7.22/2   12.33/3    5.27/2   15.05/2    6.42/2   14.05/3    4.27/2    3.50/3    0.48/3    0.10/2  
  3 Płóciennik  Maria              97.14 10.33/3   20.56/3   29.48/3   41.14/3   49.36/3   67.16/3   73.59/3   88.00/3   92.28/3   96.16/3   97.01/3   97.14/3  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                  10.33/3   10.23/3    8.52/3   11.26/2    8.22/3   17.40/3    6.43/3   14.01/2    4.28/3    3.48/2    0.45/2    0.13/3  
    Jerczyńska Danuta          NKl       33.01/    50.46/    61.04/         /         /         /         /         /         /   108.04/   109.08/   109.27/   
    Gimnazjum w Opatowie                 33.01/    17.45/    10.18/         /         /         /         /         /         /         /     1.04/     0.19/   
    Krzywańska Monika          NKl       21.14/    38.28/    49.07/         /         /         /         /         /         /    96.03/    97.05/    97.25/   
    Gimnazjum w Opatowie                 21.14/    17.14/    10.39/         /         /         /         /         /         /         /     1.02/     0.20/   
    Rachel Weronika            NKl       27.12/    44.34/    55.36/         /         /         /         /         /         /   102.14/   103.07/   103.26/   
    Gimnazjum w Opatowie                 27.12/    17.22/    11.02/         /         /         /         /         /         /         /     0.53/     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18-21      6.4km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-37      4-39      5-36      6-35      7-34      8-38      9-41     10-43     11-99    
  1 Piekielna Angelika             53.05  5.23/1*  12.01/1*  19.45/1*  21.53/1*  29.54/1*  36.06/1*  40.32/1*  45.14/1*  50.05/1*  52.12/1*  52.54/1*  53.05/1* 
    MUKS Junior Ochędzyn                  5.23/1*   6.38/1*   7.44/1*   2.08/1*   8.01/1*   6.12/1*   4.26/1*   4.42/1*   4.51/1*   2.07/1*   0.42/1*   0.11/1* 
  2 Wiercińska Anna               104.29 10.45/2   23.14/2   38.33/2   44.42/2   59.12/2   72.03/2   81.50/2   92.32/2  100.06/2  103.18/2  104.15/2  104.29/2  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                  10.45/2   12.29/2   15.19/2    6.09/2   14.30/2   12.51/2    9.47/2   10.42/2    7.34/2    3.12/2    0.57/2    0.14/2  
    Wiecha Dominika            NKl       10.58/    16.50/         /    30.36/    38.41/    44.57/    49.33/    54.49/    59.51/    61.49/    62.24/    62.33/   
    UKS Orientuœ ŁódŸ                    10.58/     5.52/         /         /     8.05/     6.16/     4.36/     5.16/     5.02/     1.58/     0.35/     0.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         5.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-34      3-35      4-36      5-40      6-44      7-45      8-48      9-31     10-41     11-43     12-99    
                                     
  1 Deredos Nina                   53.01  4.24/2    7.54/2   13.16/2   21.00/1*  25.56/1*  30.12/1*  35.06/1*  39.55/1*  45.36/1*  48.54/1*  51.49/1*  52.47/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.24/2    3.30/2    5.22/2    7.44/1*   4.56/2    4.16/2    4.54/3    4.49/1*   5.41/5    3.18/3    2.55/2    0.58/5  
                                         53.01/1* 
                                          0.14/3  
  2 Sztranek Iwona                 53.32  4.14/1*   7.40/1*  12.41/1*  22.17/3   27.36/3   32.11/3   36.56/3   42.31/2   46.37/2   49.56/2   52.32/2   53.20/2  
    UKS Azymut Pabianice                  4.14/1*   3.26/1*   5.01/1*   9.36/3    5.19/4    4.35/4    4.45/2    5.35/3    4.06/2    3.19/4    2.36/1*   0.48/2  
                                         53.32/2  
                                          0.12/1* 
  3 Mazurkiewicz Jolanta           56.39  4.31/3    8.24/3   13.54/3   22.13/2   27.26/2   32.00/2   36.55/2   43.41/3   49.15/3   52.30/4   55.32/4   56.27/4  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.31/3    3.53/3    5.30/3    8.19/2    5.13/3    4.34/3    4.55/4    6.46/4    5.34/4    3.15/2    3.02/3    0.55/4  
                                         56.39/3  
                                          0.12/1* 
  4 Wojtczak-Luter Anna            56.47  5.51/4    9.51/4   16.57/4   27.38/4   32.22/4   36.07/4   40.13/4   45.12/4   49.15/3   52.17/3   55.25/3   56.11/3  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   5.51/4    4.00/4    7.06/4   10.41/5    4.44/1*   3.45/1*   4.06/1*   4.59/2    4.03/1*   3.02/1*   3.08/5    0.46/1* 
                                         56.47/4  
                                          0.36/6  
  5 Słońska Bogusława              68.44 10.13/6   14.39/6   23.08/5   33.22/5   39.05/5   44.43/5   49.52/5   56.39/5   61.09/5   64.31/5   67.36/5   68.29/5  
    WKS Wawel Kraków                     10.13/6    4.26/5    8.29/5   10.14/4    5.43/5    5.38/5    5.09/5    6.47/5    4.30/3    3.22/5    3.05/4    0.53/3  
                                         68.44/5  
                                          0.15/4  
  6 Morawska Małgorzata           108.17  7.05/5   13.36/5   24.22/6   39.16/6   53.10/6   66.29/6   76.11/6   86.48/6   95.05/6  101.37/6  106.35/6  107.56/6  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     7.05/5    6.31/6   10.46/6   14.54/6   13.54/6   13.19/6    9.42/6   10.37/6    8.17/6    6.32/6    4.58/6    1.21/6  
                                        108.17/6  
                                          0.21/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KMopen      2.4km    0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-33      3-44      4-46      5-41      6-43      7-99    
  1 Piotrowska Małgorzata i Mika      22.00  4.12/1*   6.17/1*  10.57/1*  14.40/1*  17.44/1*  20.54/1*  21.46/1*  22.00/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.12/1*   2.05/1*   4.40/1*   3.43/1*   3.04/1*   3.10/1*   0.52/1*   0.14/1* 
  2 Bystra Jolanta                 37.25 11.41/3   14.51/2   21.50/2   26.40/2   31.04/2   35.31/2   37.06/2   37.25/2  
    MUKS Junior Ochędzyn                 11.41/3    3.10/2    6.59/3    4.50/3    4.24/2    4.27/3    1.35/3    0.19/2  
  3 Bystry Marek                   37.31 11.34/2   15.10/3   21.57/3   26.44/3   31.19/3   35.40/3   37.10/3   37.31/3  
    MUKS Junior Ochędzyn                 11.34/2    3.36/3    6.47/2    4.47/2    4.35/3    4.21/2    1.30/2    0.21/3  
    Herbeć Magdalena           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /   
    Jarczak Paulina            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /   
    Jarczak Daniel             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        2.0km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-33      3-44      4-46      5-99    
  1 Sztranek Maciej                17.24  5.36/1*   6.59/1*  10.48/1*  13.42/1*  17.13/1*  17.24/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  5.36/1*   1.23/1*   3.49/1*   2.54/2    3.31/1*   0.11/2  
  2 Olejnik Tomasz                 25.14  6.15/3    8.32/4   14.58/2   20.30/2   25.01/2   25.14/2  
    UKS GOK Galewice                      6.15/3    2.17/5    6.26/2    5.32/5    4.31/7    0.13/7  
  3 Młynarczyk Maksymilian         25.26  6.43/5    9.26/5   16.40/3   20.53/3   25.13/3   25.26/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.43/5    2.43/8    7.14/5    4.13/3    4.20/5    0.13/7  
  4 Narożny Kacper                 25.57  6.00/2    8.06/2   18.37/6   21.21/4   25.46/4   25.57/4  
    UKS GOK Galewice                      6.00/2    2.06/3   10.31/8    2.44/1*   4.25/6    0.11/2  
  5 Tarnowski Przemysław           26.03  7.31/6   10.52/8   17.18/5   21.33/5   25.52/5   26.03/5  
    WKS Wawel Kraków                      7.31/6    3.21/10   6.26/2    4.15/4    4.19/4    0.11/2  
  6 Domagała Jakub                 36.17  6.35/4    8.28/3   26.13/9   32.12/6   36.02/6   36.17/6  
    UKS Grom Sokolniki                    6.35/4    1.53/2   17.45/10   5.59/6    3.50/2    0.15/10 
  7 Rzeńca Tomasz                  39.20  7.34/7    9.42/6   17.08/4   35.17/8   39.10/7   39.20/7  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     7.34/7    2.08/4    7.26/6   18.09/12   3.53/3    0.10/1* 
  8 Strózik Tomasz                 42.50 10.30/10  12.56/10  21.29/7   34.44/7   42.27/8   42.50/8  
    MUKS Junior Ochędzyn                 10.30/10   2.26/7    8.33/7   13.15/11   7.43/8    0.23/12 
  9 Ciszewski Patryk               44.50 15.15/12  19.07/12  25.43/8   36.09/9   44.37/9   44.50/9  
    UKS GOK Galewice                     15.15/12   3.52/11   6.36/4   10.26/10   8.28/10   0.13/7  
 10 Grzesiak Jakub                 49.04 11.47/11  16.03/11  30.32/10  40.40/10  48.53/10  49.04/10 
    SP Siemianice                        11.47/11   4.16/12  14.29/9   10.08/9    8.13/9    0.11/2  
 11 Stefaniak Mikołaj              60.56  8.59/9   11.44/9   45.40/12  51.57/12  60.37/11  60.56/11 
    UKS Grom Sokolniki                    8.59/9    2.45/9   33.56/12   6.17/7    8.40/11   0.19/11 
 12 Wojciech Igor                  63.18  8.01/8   10.25/7   41.35/11  51.24/11  63.07/12  63.18/12 
    MUKS Junior Ochędzyn                  8.01/8    2.24/6   31.10/11   9.49/8   11.43/12   0.11/2  
    Romaniak Dawid             DNF            /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn                      /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.6km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-47      2-42      3-49      4-33      5-44      6-31      7-41      8-43      9-99    
  1 Małecki  Marcel                21.39  2.21/1*   3.44/1*   7.44/1*   8.24/1*  12.13/1*  16.09/1*  18.19/1*  20.49/1*  21.30/1*  21.39/1* 
    MUKS Junior Ochędzyn                  2.21/1*   1.23/1*   4.00/2    0.40/4    3.49/4    3.56/2    2.10/2    2.30/5    0.41/1*   0.09/2  
  2 Żesławski Mateusz              24.57  2.26/2    5.14/3    8.24/2    8.33/2   12.43/2   16.26/2   22.08/2   24.05/2   24.47/2   24.57/2  
    WKS Wawel Kraków                      2.26/2    2.48/9    3.10/1*   0.09/1*   4.10/5    3.43/1*   5.42/10   1.57/1*   0.42/5    0.10/3  
  3 Wójcik Paweł                   31.48  4.47/7    7.24/6   13.28/6   14.41/5   19.08/5   23.43/3   27.20/3   30.59/3   31.40/3   31.48/3  
    WKS Wawel Kraków                      4.47/7    2.37/7    6.04/5    1.13/9    4.27/8    4.35/4    3.37/7    3.39/11   0.41/1*   0.08/1* 
  4 Konat Michał                   35.02  3.17/5    5.34/5   12.58/5   13.23/4   17.45/3   23.57/4   31.02/4   34.04/4   34.49/4   35.02/4  
    UKS GOK Galewice                      3.17/5    2.17/3    7.24/8    0.25/3    4.22/7    6.12/7    7.05/11   3.02/7    0.45/9    0.13/12 
  5 Malik Patryk                   36.05  2.42/4    4.23/2   12.33/4   14.49/6   18.32/4   29.44/5   32.52/5   35.12/5   35.53/5   36.05/5  
    UKS Grom Sokolniki                    2.42/4    1.41/2    8.10/9    2.16/11   3.43/2   11.12/11   3.08/5    2.20/3    0.41/1*   0.12/10 
  6 Dziubek Jakub                  36.45  4.15/6    7.46/7   23.31/10  23.50/10  27.20/9   31.24/8   33.33/6   35.53/6   36.34/6   36.45/6  
    MUKS Junior Ochędzyn                  4.15/6    3.31/12  15.45/12   0.19/2    3.30/1*   4.04/3    2.09/1*   2.20/3    0.41/1*   0.11/7  
  7 Ertel Jacek                    38.03  6.29/10   8.51/9   19.02/9   20.04/8   24.15/7   30.03/6   34.04/7   37.08/7   37.52/7   38.03/7  
    ZS w Baranowie                        6.29/10   2.22/6   10.11/10   1.02/7    4.11/6    5.48/6    4.01/8    3.04/8    0.44/8    0.11/7  
  8 Strózik Szymon                 39.17  5.33/8    7.50/8   23.37/11  23.34/9   28.02/11  33.14/10  35.53/8   38.25/8   39.07/8   39.17/8  
    MUKS Junior Ochędzyn                  5.33/8    2.17/3   15.47/13       /     4.28/9    5.12/5    2.39/3    2.32/6    0.42/5    0.10/3  
  9 Hryciuk Mikołaj                41.40  2.41/3    5.29/4   10.19/3   11.19/3   25.03/8   32.55/9   36.28/9   40.24/9   41.30/9   41.40/9  
    UKS Grom Sokolniki                    2.41/3    2.48/9    4.50/3    1.00/6   13.44/14   7.52/10   3.33/6    3.56/12   1.06/12   0.10/3  
 10 Każmierski Oliwier             45.08  9.22/12  12.24/12  18.13/8   23.50/10  27.34/10  38.58/11  41.55/10  44.14/10  44.56/10  45.08/10 
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   9.22/12   3.02/11   5.49/4    5.37/12   3.44/3   11.24/12   2.57/4    2.19/2    0.42/5    0.12/10 
 11 Gasiorowski Bartłomiej         51.33  5.41/9   10.32/11  17.24/7   18.35/7   23.51/6   30.12/7   45.17/11  49.57/11  51.18/11  51.33/11 
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   5.41/9    4.51/14   6.52/6    1.11/8    5.16/13   6.21/8   15.05/14   4.40/13   1.21/13   0.15/13 
 12 Puchalski Kacper               52.48 13.46/14  18.20/14  25.30/12  31.33/14  36.46/14  43.19/12  48.22/12  51.51/12  52.37/12  52.48/12 
    ZS w Baranowie                       13.46/14   4.34/13   7.10/7    6.03/13   5.13/12   6.33/9    5.03/9    3.29/10   0.46/10   0.11/7  
 13 Gliński Jakub                  61.36  8.09/11  10.26/10  26.49/13  27.45/12  32.41/12  47.50/13  57.22/13  60.40/13  61.26/13  61.36/13 
    ZS w Baranowie                        8.09/11   2.17/3   16.23/14   0.56/5    4.56/11  15.09/13   9.32/12   3.18/9    0.46/10   0.10/3  
 14 Kozłowski Jakub                67.39 11.50/13  14.36/13  29.41/14  31.01/13  35.49/13  51.01/14  60.47/14  65.37/14  67.24/14  67.39/14 
    UKS Grom Sokolniki                   11.50/13   2.46/8   15.05/11   1.20/10   4.48/10  15.12/14   9.46/13   4.50/14   1.47/14   0.15/13 
    Luter Michał               NKl       14.35/    17.05/    32.47/    18.38/    37.03/    42.16/    44.54/    47.28/    48.09/    48.19/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                  14.35/     2.30/    15.42/         /    18.25/     5.13/     2.38/     2.34/     0.41/     0.10/   
    Korek Kacper               NKl        9.25/    12.14/    19.46/    21.42/    28.02/    37.06/         /    56.17/    57.10/    57.25/   
    UKS Grom Sokolniki                    9.25/     2.49/     7.32/     1.56/     6.20/     9.04/         /         /     0.53/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         4.5km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-36      3-35      4-34      5-38      6-44      7-31      8-41      9-43     10-99    
  1 Słomczyński Ignacy             36.50  2.57/2    9.11/2   14.20/2   18.33/2   22.46/2   28.02/1*  31.49/1*  34.04/1*  36.04/1*  36.41/1*  36.50/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.57/2    6.14/1*   5.09/3    4.13/3    4.13/1*   5.16/5    3.47/3    2.15/3    2.00/4    0.37/4    0.09/1* 
  2 Sztranek Jan                   39.29  2.50/1*   9.04/1*  14.02/1*  17.22/1*  21.49/1*  31.26/3   34.55/3   37.00/2   38.47/2   39.20/2   39.29/2  
    UKS Azymut Pabianice                  2.50/1*   6.14/1*   4.58/2    3.20/1*   4.27/4    9.37/10   3.29/1*   2.05/2    1.47/1*   0.33/1*   0.09/1* 
  3 Bartos Zbigniew                42.05  3.12/5   10.27/3   16.08/3   20.48/4   25.17/4   29.40/2   33.34/2   38.52/3   41.12/3   41.56/3   42.05/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.12/5    7.15/4    5.41/4    4.40/6    4.29/5    4.23/2    3.54/4    5.18/9    2.20/6    0.44/7    0.09/1* 
  4 Salwiński Jan                  42.48  3.47/8   12.12/6   17.03/4   20.25/3   24.51/3   34.32/5   38.03/5   40.06/4   41.57/4   42.37/4   42.48/4  
    WKS Wawel Kraków                      3.47/8    8.25/6    4.51/1*   3.22/2    4.26/3    9.41/11   3.31/2    2.03/1*   1.51/2    0.40/5    0.11/6  
  5 Mania Damian                   44.38  3.08/3   12.49/7   19.12/7   23.52/6   28.30/6   32.37/4   36.33/4   41.55/5   43.53/5   44.28/5   44.38/5  
    MUKS Junior Ochędzyn                  3.08/3    9.41/9    6.23/5    4.40/6    4.38/6    4.07/1*   3.56/6    5.22/10   1.58/3    0.35/3    0.10/5  
  6 Granek Patryk                  46.59  8.31/12  17.00/9   23.41/8   27.54/8   32.17/8   37.12/8   41.06/7   43.39/6   46.03/6   46.50/6   46.59/6  
    UKS Grom Sokolniki                    8.31/12   8.29/7    6.41/7    4.13/3    4.23/2    4.55/3    3.54/4    2.33/6    2.24/7    0.47/8    0.09/1* 
  7 Gondek Jan                     47.55  3.44/7   11.58/5   18.28/6   24.40/7   30.16/7   36.19/7   41.01/6   44.05/7   46.53/7   47.43/7   47.55/7  
    WKS Wawel Kraków                      3.44/7    8.14/5    6.30/6    6.12/10   5.36/8    6.03/6    4.42/8    3.04/7    2.48/8    0.50/9    0.12/8  
  8 Lisiak Adam                    49.16  3.17/6   10.28/4   18.14/5   22.35/5   28.27/5   34.53/6   43.55/8   46.13/8   48.32/8   49.05/8   49.16/8  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.17/6    7.11/3    7.46/9    4.21/5    5.52/9    6.26/7    9.02/12   2.18/4    2.19/5    0.33/1*   0.11/6  
  9 Wróbel Szymon                  62.00  3.11/4   24.09/12  30.56/11  36.07/11  41.29/10  46.39/9   51.04/9   53.31/9   61.08/10  61.48/9   62.00/9  
    Gimnazjum w Opatowie                  3.11/4   20.58/12   6.47/8    5.11/8    5.22/7    5.10/4    4.25/7    2.27/5    7.37/12   0.40/5    0.12/8  
 10 Popłonyk  Mateusz              62.08  8.10/11  18.54/10  27.22/9   33.27/9   39.58/9   46.45/10  53.57/10  57.52/10  61.05/9   61.56/10  62.08/10 
    Gimnazjum w Opatowie                  8.10/11  10.44/10   8.28/10   6.05/9    6.31/10   6.47/8    7.12/9    3.55/8    3.13/10   0.51/10   0.12/8  
 11 Ciszewski  Konrad              75.48  7.49/10  21.12/11  32.30/12  40.16/12  47.15/12  56.50/11  65.29/11  71.25/11  74.36/11  75.33/11  75.48/11 
    UKS GOK Galewice                      7.49/10  13.23/11  11.18/11   7.46/12   6.59/11   9.35/9    8.39/11   5.56/11   3.11/9    0.57/11   0.15/12 
 12 Durlej Krystian                85.43  5.43/9   15.17/8   28.47/10  35.37/10  47.14/11  64.07/12  71.21/12  80.03/12  84.31/12  85.31/12  85.43/12 
    SP Siemianice                         5.43/9    9.34/8   13.30/12   6.50/11  11.37/12  16.53/12   7.14/10   8.42/12   4.28/11   1.00/12   0.12/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         6.0km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-36      3-39      4-37      5-32      6-44      7-45      8-48      9-31     10-41     11-43     12-99    
                                     
  1 Bartos Grzegorz                45.33  3.38/1*   9.54/1*  16.49/1*  18.42/1*  26.12/1*  29.57/1*  33.45/1*  37.37/1*  40.44/1*  43.03/1*  44.47/1*  45.24/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.38/1*   6.16/1*   6.55/2    1.53/1*   7.30/3    3.45/1*   3.48/5    3.52/1*   3.07/2    2.19/4    1.44/1*   0.37/3  
                                         45.33/1* 
                                          0.09/3  
  2 Tłokiński Jakub                53.12  4.07/2   11.13/2   18.40/2   24.28/3   32.17/3   36.26/3   39.48/3   43.50/3   47.36/3   49.49/2   52.15/2   53.00/2  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   4.07/2    7.06/4    7.27/3    5.48/10   7.49/4    4.09/3    3.22/1*   4.02/3    3.46/8    2.13/3    2.26/9    0.45/9  
                                         53.12/2  
                                          0.12/8  
  3 Chmielecki Aleksander          53.48  4.40/3   11.30/3   20.09/3   23.04/2   31.19/2   35.25/2   39.05/2   43.02/2   46.15/2   50.49/3   53.01/3   53.37/3  
    UKS Grom Sokolniki                    4.40/3    6.50/3    8.39/5    2.55/6    8.15/6    4.06/2    3.40/2    3.57/2    3.13/3    4.34/11   2.12/7    0.36/2  
                                         53.48/3  
                                          0.11/5  
  4 Musiała  Hubert                58.13  6.05/8   15.04/7   24.25/7   27.16/6   35.40/4   40.22/4   44.36/4   49.15/4   52.47/4   55.22/4   57.27/4   58.05/4  
    UKS Grom Sokolniki                    6.05/8    8.59/8    9.21/8    2.51/5    8.24/7    4.42/6    4.14/7    4.39/5    3.32/6    2.35/5    2.05/4    0.38/4  
                                         58.13/4  
                                          0.08/1* 
  5 Łuczak Damian                  58.39  6.14/10  20.23/10  27.14/9   29.09/8   36.00/5   41.25/5   45.38/5   50.41/5   53.35/5   55.40/5   57.45/5   58.28/5  
    MUKS Junior Ochędzyn                  6.14/10  14.09/11   6.51/1*   1.55/2    6.51/1*   5.25/10   4.13/6    5.03/7    2.54/1*   2.05/1*   2.05/4    0.43/6  
                                         58.39/5  
                                          0.11/5  
  6 Olasik Roman                   61.27  5.12/5   11.59/4   21.15/5   25.25/4   40.10/8   44.35/7   48.19/7   53.11/7   56.29/6   58.34/6   60.33/6   61.16/6  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   5.12/5    6.47/2    9.16/7    4.10/9   14.45/11   4.25/4    3.44/4    4.52/6    3.18/4    2.05/1*   1.59/3    0.43/6  
                                         61.27/6  
                                          0.11/5  
  7 Stanikowski Eryk               62.53  6.11/9   15.57/8   24.36/8   27.11/5   37.01/6   42.05/6   46.36/6   52.38/6   56.36/7   59.12/7   62.05/7   62.43/7  
    Gimnazjum w Opatowie                  6.11/9    9.46/9    8.39/5    2.35/3    9.50/9    5.04/8    4.31/10   6.02/10   3.58/9    2.36/6    2.53/10   0.38/4  
                                         62.53/7  
                                          0.10/4  
  8 Szefer Hubert                  64.21  5.44/7   14.01/6   23.49/6   27.23/7   40.09/7   45.07/8   49.24/8   54.27/8   58.28/8   61.11/8   63.26/8   64.09/8  
    Gimnazjum w Opatowie                  5.44/7    8.17/7    9.48/9    3.34/8   12.46/10   4.58/7    4.17/8    5.03/7    4.01/11   2.43/7    2.15/8    0.43/6  
                                         64.21/8  
                                          0.12/8  
  9 Mania  Patryk                  65.32  5.36/6   12.48/5   21.00/4   36.19/9   43.46/9   48.26/9   52.09/9   56.36/9   60.12/9   62.56/9   64.53/9   65.24/9  
    MUKS Junior Ochędzyn                  5.36/6    7.12/5    8.12/4   15.19/11   7.27/2    4.40/5    3.43/3    4.27/4    3.36/7    2.44/8    1.57/2    0.31/1* 
                                         65.32/9  
                                          0.08/1* 
 10 Gibek Bartosz                  73.43  4.57/4   16.01/9   36.47/10  39.26/10  49.13/10  54.18/10  58.46/10  63.53/10  67.24/10  70.26/10  72.35/10  73.30/10 
    Gimnazjum w Opatowie                  4.57/4   11.04/10  20.46/10   2.39/4    9.47/8    5.05/9    4.28/9    5.07/9    3.31/5    3.02/9    2.09/6    0.55/10 
                                         73.43/10 
                                          0.13/10 
 11 Gasztych Damian               102.25 15.02/11  22.38/11  62.13/11  65.17/11  73.24/11  79.10/11  83.57/11  90.15/11  94.13/11  97.48/11 100.47/11 102.03/11 
    MUKS Junior Ochędzyn                 15.02/11   7.36/6   39.35/11   3.04/7    8.07/5    5.46/11   4.47/11   6.18/11   3.58/9    3.35/10   2.59/11   1.16/11 
                                        102.25/11 
                                          0.22/11 
    Deszcz Michał              NKl       15.07/    24.06/    33.20/    37.22/    52.13/    58.40/    67.38/         /         /    94.06/    97.45/    98.56/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                  15.07/     8.59/     9.14/     4.02/    14.51/     6.27/     8.58/         /         /         /     3.39/     1.11/   
                                         99.10/   
                                          0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-21      8.2km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-38      4-34      5-35      6-36      7-39      8-37      9-32     10-40     11-41     12-43    
                                      13-99    
  1 Żuraw Wiktor                   51.09  3.50/1*   8.34/1*  14.20/1*  17.35/1*  20.55/1*  25.42/1*  31.53/1*  33.24/1*  39.18/1*  41.31/1*  48.43/1*  50.30/1* 
    UKS Grom Sokolniki                    3.50/1*   4.44/1*   5.46/1*   3.15/1*   3.20/1*   4.47/1*   6.11/1*   1.31/1*   5.54/1*   2.13/1*   7.12/1*   1.47/1* 
                                         51.01/1*  51.09/1* 
                                          0.31/2    0.08/1* 
  2 Deredos Bruno                  62.08  4.49/2   10.10/2   19.15/3   23.20/3   28.27/3   34.21/2   41.11/2   43.05/2   49.02/2   51.46/2   59.42/2   61.31/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.49/2    5.21/2    9.05/3    4.05/2    5.07/4    5.54/2    6.50/2    1.54/2    5.57/2    2.44/2    7.56/2    1.49/2  
                                         62.00/2   62.08/2  
                                          0.29/1*   0.08/1* 
  3 Musiała  Bartosz               70.40  5.01/3   11.36/3   18.38/2   22.49/2   27.01/2   35.03/3   43.09/3   45.30/3   55.01/3   58.12/3   66.58/3   69.46/3  
    UKS Grom Sokolniki                    5.01/3    6.35/3    7.02/2    4.11/3    4.12/2    8.02/4    8.06/3    2.21/3    9.31/3    3.11/3    8.46/3    2.48/3  
                                         70.28/3   70.40/3  
                                          0.42/4    0.12/3  
  4 Okoń Przemysław                92.51  7.16/4   16.22/4   26.59/4   32.12/4   37.06/4   44.57/4   57.57/4   61.32/4   71.17/4   75.42/4   87.28/4   90.29/4  
    MUKS Junior Ochędzyn                  7.16/4    9.06/4   10.37/4    5.13/4    4.54/3    7.51/3   13.00/4    3.35/4    9.45/5    4.25/5   11.46/4    3.01/4  
                                         92.33/4   92.51/4  
                                          2.04/5    0.18/5  
  5 Cłapka Paweł                  110.37  8.43/5   19.36/5   31.01/5   39.54/5   48.20/5   58.16/5   71.47/5   75.31/5   85.04/5   88.17/5  105.45/5  109.44/5  
    MUKS Junior Ochędzyn                  8.43/5   10.53/5   11.25/5    8.53/5    8.26/5    9.56/5   13.31/5    3.44/5    9.33/4    3.13/4   17.28/5    3.59/5  
                                        110.25/5  110.37/5  
                                          0.41/3    0.12/3  
    Piekielny Mariusz          NKl        3.22/     7.32/    11.58/    14.39/    17.46/    21.06/    26.41/         /    32.15/    34.03/    39.45/    41.06/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  3.22/     4.10/     4.26/     2.41/     3.07/     3.20/     5.35/         /         /     1.48/     5.42/     1.21/   
                                         41.32/    41.41/   
                                          0.26/     0.09/   
    Pochroń Marcin             NKl        9.03/    15.39/    29.38/    38.56/    52.02/         /    78.36/    94.45/   105.40/   107.56/   115.37/   117.13/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  9.03/     6.36/    13.59/     9.18/    13.06/         /         /    16.09/    10.55/     2.16/     7.41/     1.36/   
                                        117.49/   118.03/   
                                          0.36/     0.14/   
    Gasztych Piotr             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Rejniak Mateusz            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Rejniak Maciej             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    MUKS Junior Ochędzyn                      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
    Chmielecki Adam            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Grom Sokolniki                        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35-40      6.6km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-32      3-37      4-39      5-36      6-35      7-34      8-38      9-49     10-31     11-41     12-43    
                                      13-99    
  1 Słomczyński Robert             52.56  5.16/1*   8.57/1*  16.31/1*  19.06/1*  28.17/1*  34.16/1*  37.53/1*  41.58/1*  43.39/1*  47.59/1*  49.59/1*  52.02/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.16/1*   3.41/1*   7.34/2    2.35/4    9.11/3    5.59/3    3.37/2    4.05/2    1.41/2    4.20/2    2.00/1*   2.03/5  
                                         52.45/1*  52.56/1* 
                                          0.43/6    0.11/4  
  2 Lisiak Paweł                   59.59  5.39/3   10.43/5   19.12/3   21.27/3   31.18/2   37.35/3   42.14/3   47.33/3   49.44/2   54.29/2   56.56/2   59.07/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.39/3    5.04/7    8.29/4    2.15/3    9.51/5    6.17/4    4.39/5    5.19/5    2.11/4    4.45/4    2.27/3    2.11/6  
                                         59.48/2   59.59/2  
                                          0.41/5    0.11/4  
  3 Ertel Radosław                 62.54  6.09/5   10.11/2   19.46/6   23.00/5   31.20/3   39.25/4   44.40/4   49.44/4   51.40/3   56.56/3   60.10/3   62.06/3  
    LZD Siemianice                        6.09/5    4.02/2    9.35/6    3.14/6    8.20/1*   8.05/8    5.15/8    5.04/4    1.56/3    5.16/6    3.14/7    1.56/2  
                                         62.43/3   62.54/3  
                                          0.37/2    0.11/4  
  4 Rzeńca Piotr                   63.44  6.32/6   11.27/7   18.47/2   20.36/2   31.47/4   37.19/2   41.18/2   46.14/2   52.59/4   58.31/4   61.02/4   62.59/4  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.32/6    4.55/6    7.20/1*   1.49/1*  11.11/7    5.32/2    3.59/3    4.56/3    6.45/8    5.32/7    2.31/4    1.57/3  
                                         63.34/4   63.44/4  
                                          0.35/1*   0.10/1* 
  5 Sztranek Paweł                 64.06  5.35/2   10.27/4   19.20/4   24.50/6   34.02/5   40.47/5   45.22/5   52.05/5   54.16/5   59.00/5   61.34/5   63.16/5  
    UKS Azymut Pabianice                  5.35/2    4.52/5    8.53/5    5.30/7    9.12/4    6.45/5    4.35/4    6.43/8    2.11/4    4.44/3    2.34/5    1.42/1* 
                                         63.54/5   64.06/5  
                                          0.38/3    0.12/7  
  6 Młynarczyk Piotr               64.35  5.56/4   10.19/3   30.31/8   32.41/7   41.23/7   46.42/7   50.01/7   53.50/7   55.29/6   59.36/6   61.49/6   63.46/6  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.56/4    4.23/3   20.12/8    2.10/2    8.42/2    5.19/1*   3.19/1*   3.49/1*   1.39/1*   4.07/1*   2.13/2    1.57/3  
                                         64.25/6   64.35/6  
                                          0.39/4    0.10/1* 
  7 Deszcz Stanisław               70.07  6.36/7   11.07/6   19.31/5   22.28/4   35.34/6   42.34/6   47.30/6   53.07/6   58.38/7   63.44/7   66.45/7   69.12/7  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   6.36/7    4.31/4    8.24/3    2.57/5   13.06/8    7.00/6    4.56/7    5.37/6    5.31/7    5.06/5    3.01/6    2.27/7  
                                         69.57/7   70.07/7  
                                          0.45/7    0.10/1* 
  8 Tłokiński Adam                 85.44  7.28/8   14.12/8   26.03/7   40.12/8   51.05/8   59.08/8   63.50/8   70.30/8   72.48/8   78.42/8   82.05/8   84.41/8  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   7.28/8    6.44/8   11.51/7   14.09/8   10.53/6    8.03/7    4.42/6    6.40/7    2.18/6    5.54/8    3.23/8    2.36/8  
                                         85.31/8   85.44/8  
                                          0.50/8    0.13/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55+        4.9km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-35      4-36      5-40      6-44      7-45      8-48      9-41     10-43     11-99    
  1 Deredos Andrzej                49.39  5.23/3    9.58/2   14.15/1*  21.44/1*  26.26/1*  30.03/1*  35.47/1*  40.33/1*  46.21/1*  48.46/1*  49.26/1*  49.39/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.23/3    4.35/1*   4.17/1*   7.29/1*   4.42/1*   3.37/1*   5.44/5    4.46/1*   5.48/1*   2.25/1*   0.40/1*   0.13/4  
  2 Wierciński Piotr               55.25  8.39/5   13.30/5   18.14/4   25.48/4   30.42/4   35.10/3   40.05/3   45.55/3   51.53/3   54.21/2   55.13/2   55.25/2  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   8.39/5    4.51/2    4.44/2    7.34/2    4.54/3    4.28/2    4.55/3    5.50/4    5.58/3    2.28/2    0.52/4    0.12/2  
  3 Paszyński Józef                55.59  4.58/2   10.44/3   16.08/2   24.07/2   29.22/2   33.55/2   39.06/2   45.36/2   51.50/2   54.44/3   55.44/3   55.59/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.58/2    5.46/5    5.24/3    7.59/3    5.15/4    4.33/3    5.11/4    6.30/5    6.14/4    2.54/4    1.00/5    0.15/5  
  4 Mazurek Krzysztof              57.01  4.34/1*   9.33/1*  16.30/3   25.21/3   30.40/3   35.57/4   40.49/4   46.13/4   53.31/4   56.07/4   56.49/4   57.01/4  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   4.34/1*   4.59/3    6.57/4    8.51/4    5.19/5    5.17/5    4.52/2    5.24/3    7.18/5    2.36/3    0.42/2    0.12/2  
  5 Lewandowski Krzysztof          61.23  5.53/4   11.17/4   19.06/5   30.32/5   35.23/5   39.57/5   44.19/5   49.07/5   55.04/5   60.28/5   61.12/5   61.23/5  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.53/4    5.24/4    7.49/5   11.26/5    4.51/2    4.34/4    4.22/1*   4.48/2    5.57/2    5.24/5    0.44/3    0.11/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodz        2.0km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-33      3-44      4-46      5-99    
  1 Janik Natalia                  38.33 13.46/1*  19.02/1*  26.18/1*  32.52/3   38.18/1*  38.33/1* 
    Indywidualnie                        13.46/1*   5.16/1*   7.16/3    6.34/3    5.26/1*   0.15/2  
  2 Cegiełka Konrad                38.38 13.56/3   19.12/3   26.26/3   32.48/2   38.22/2   38.38/2  
    Indywidualnie                        13.56/3    5.16/1*   7.14/2    6.22/1*   5.34/2    0.16/3  
  2 Janik Patrycja                 38.38 13.52/2   19.10/2   26.22/2   32.47/1*  38.26/3   38.38/2  
    Indywidualnie                        13.52/2    5.18/3    7.12/1*   6.25/2    5.39/3    0.12/1*